با عنایت به پروردگار متعال و تلاش شبانه روزی همکاران محترم و مدیریت بیمارستان، سایت بیمارستان شهدای نی ریز، تنها بیمارستان جنرال این شهرستان راه اندازی گردید.
زیربنای این بیمارستان 9400 متر مربع، ساخت آن از سال 1348 شروع و در سال 1365 به بهره برداری رسیده است.
این بیمارستان در حال حاضر دارای، 92 تخت فعال، 7 بخش بستری، 3 بخش سرپائی، 7 بخش پاراکلینیک، یک درمانگاه، 10 متخصص، 4 نفر پزشک عمومی رسمی و پیمانی و 3 نفر مشارکتی و 237 نفر پرسنل کارآزموده مجرب می باشد. 
 
            رسالت بیمارستان شهدای نی ریز ایجاد فضای فیزیکی مناسب بخصوص توسعه اتفاقات و اسکرین، بکارگیری متخصصین، پزشکان و پرسنل مجرب و با انگیزه در جهت ارائه خدمات صادقانه و با کیفیت، و ایجاد رضایتمندی به مراجعین و مردم شریف این شهرستان می باشد. بر همین اصل، کلیه پزشکان و کارکنان بیمارستان، حفظ و شان و احترام بیماران و مراجعین را به عنوان حقوق اولیه و اساسی، بر خود لازم دانسته و متعهد می شویم تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کلیه فعالیتهای خود قرار دهیم.
 
             لازم به ذکر است با توجه به حجم گسترده خدمات مورد نیاز مراجعین و بیماران و ظرفیت محدود بیمارستان در برآورده کردن نیازها و انتظارات، مدیریت بیمارستان از هر نوع کمک خیرین محترم و بزرگوار و یا هر نوع پیشنهاد یا انتقاد سازنده در جهت شناسایی و رفع موانع احتمالی موجود در فرآیندهای بیمارستان استقبال نموده و دست شما عزیزان و بزرگواران را به گرمی می فشاریم.
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-8-27 8:29        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ